Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2015

 

pf-2016-na-stranky.jpg

 

18.12.

smiley Barunce byly 4 roky smiley.

 

25.8.

smiley Lucince byly 4 roky smiley.

Dostala dobré papáníčko a novou plyšovou podložku na odpočívání a hraní. Barunka jí hned samozřejmě zabrala a nechtěla na ní Lucinku pustit. Hrabošila na ní a červíkovala (ležení na zádech a prohýbání se na obě strany). Ale za chvilku jí to přestalo bavit a Lucinka se mohla jít taky rozvalit na měkoučkou podložku. Obě holky jsem ostříhala, když mají být zase ta vedra.

25.3.

V pondělí jsem holky ostříhala, ne úplně, protože má být ještě pár chladných dnů a deštíky, ale i tak byly moc rády, že konečně schodily tu zimní houni. A samozřejmě se hned začaly prát o hračku. Včera byly na očkování, ale utahané z něj byly jen chvíli. Stačilo jim prospat se po obědě a hned s nimi zase už šili všichni čerti. Fotečky přidány do alba.

10.3.

Na holky už leze jaro. Šijí s nimi všichni čerti, hlavně když venku vykoukne sluníčko. To se doma honí, perou, koušou (samozřejmě jen v rámci hry) a jakmile se řekne "jdeme ven", tak Lucinka začne radostně výt a Barunka poštěkávat a chňapat Lucince po uších. Jako kdyby jí říkala "ty tedy nikam nepůjdeš, to já půjdu ven". Ale samozřejmě jdou obě, to jen Barunka si myslí, že to bude po jejím.smiley

31.1.

Přejeme všem návštěvníkům těchto stránek hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2015 a hlavně hodně radostí s těmi psími zlatíčky.

Dnes jsem musela už ty naše holky přistřihnout, protože vypadaly jako medvídci. Ostříhali jsme na krátko čumáčky a tlapky a přistřihli jsme i trošku chlupy na zbytku těla a na ocásku. Úplně na krátko je celé ostříhám až bude tepleji. Moc se jim to nelíbilo, ale přetrpěly to smiley.