Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2019

25.8.

Dnes oslavila Lucinka osmé narozeniny. Udělala jsem jí její oblíbené papání - jatýrka. Samozřejmě, že je měla i Barunka, aby jí to nebylo líto. Před čtrnácti dny jsem je obě vykoupala a trochu opět přistřihla, takže obě byly dnes ještě krásné bílé obláčky. Moc si pochutnaly a Lucinka byla moc ráda a spokojená.

9.4.

Tak holčičky mají obě už jarní sestřih a samozřejmě, že se má ochladit - zákon schválnosti. Ale máme svetříky, tak nás to nezaskočí smiley. Také jsem je vykoupala a jsou zase jako bílé obláčky. Jen aby moc nepršelo, jinak jim to dlouho nevydrží.

8.3.

Holky se už moc těší na jaro a na teplejší počasí, protože jsou za tu zimu už hodně zarostlé. Potřebují ostříhat. Lucince se koleno docela uklidnilo, tak doufejme, že operace nebude nutná. Barunce při čištění zoubků museli vytrhnout další kývající se přední zoubek. Tak má zase o jeden miň. Tušili jsme, že jí moc dlouho nevydrží, protože jsou takové droboučké. Jsou to ty zoubky vpředu mezi špičáky. Určitě jí tam ten kývavý zoubek vadil, protože si přestala hrát s pískacími hračkami. Teď už zase píská o stošest a nás bere při tom ďas. smiley