Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucinka

rijen-2011-019.jpgJmenuji se Lucinka a narodila jsem se nedaleko Prahy 25.8.2011. Takhle jsem byla veliká, tedy spíš malinká a svoje jméno jsem zdědila po svých předchůdkyních. Mým páníčkům by se jiné jméno stejně pořád pletlo s Lucinkou, protože na toto jméno byli zvyklí, tak jsem raději dostala to jméno hned. Jsem pěkný drak a ráda koušu do všeho, do čeho se dá. Moje panička Eva mi to ale zakazuje a můžu kousat jen do hraček a do jejích měkoučkých bačkůrek. rijen-2011-052.jpgA taky do její ruky, do té koušu moc ráda, protože se na rozdíl od hraček pořád pohybuje a to mám ráda. Ale do té nesmím kousat moc, jen tak, aby to paničku nebolelo. Už to umím ovládat, ale ze začátku mi to moc nešlo a panička mockrát vykřikla aaaau, až jsem se lekla. Panička si se mnou hned přestala na chvíli hrát a já pak raději už příště kousala míň. Ještě když jsem byla u maminky, tak jsem musela jít na operaci kýly, ale moc pěkně se mi to zahojilo a teď už o ničem nevím. Moc ráda si sprchuji nožičky, když přijdeme z venku. leden-2012-30--13-.jpgAni ještě nejsem svlečená a už letím k vaně a sápu se na ni. Hrooozně se mi líbí chytat vodu ze sprchy. Mám pak sice mokrou skoro celou hlavičku, ale to nevadí, protože pak se jdu fénovat a to mě taky moc baví, protože zase můžu chytat ten teplý vzduch. Panička se vždycky moc směje. Teď už jsem velká slečna a za pár dní mi bude půl roku. Ráda se válím v křesle a panička musí dávat hoooodně pozor, aby si na mně nesedla, když skočím do křesla dřív než si tam dosedne. To dělám moc ráda, vždycky když vidím, že si panička chce sednout, protáhnu se jí pod nohama a hup do křesla. A ona si pak musí sednout do druhého .

 

zari-2012-4-011.jpgUž je mi skoro rok a půl a jsem velká slečna. Protože jsem hodně vyrostla a jsem "pošuk", jak říká panička, tak mě často nazývají slonem v porcelánu. Puberta mě sice už přešla, ale rošťák jsem stále.

Pořád mi slzejí očíčka kvůli té řase co mi roste dovnitř, ale panička říká, že kvůli tomu mne operací trápit nebudou, když pan doktor řekl, že to není nebezpečné a je to jen kosmetická vada. Jsem moc ráda a flíčky pod očima mi vůbec nevaděj

listopad-2012-18-003.jpgKřeslo je stále mé oblíbené místo a často se tam cpeme obě s Bárou. Ale nejradši se rochám v pelíšku. Když je tam i Barunka, tak se vždycky jedna schováme pod deku a pak se přes ní koušem (ta vystrčená prdelka jsem já ) a "uklízíme" pelíšek. Když se utaháme, tak sebou někde plácnem a všichni nás musejí překračovat.